Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - -◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-27, 21:52   #1
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Wink

-◦● W przypływie tęsknoty - dawny, sesyjny... ●◦-


Powracam w przypływie tęsknoty....

Dawno nic tu nie pokazywałam. Cierpię bowiem na totalny brak czasu. Zaczęłam drugi kierunek studiów, no i pracuję dużo. Pochwalę się – zostałam panią belfer w szkole wizażu!

No i przede wszystkim – jak może już zdążyłyście zauważyć – zaprzedałam duszę konkurencyjnemu portalowi; ale psssst, bo znów dostanę punkty karne za nielegalną reklamę...

Wchodzę regularnie na MM, choć rzadko pozostawiam komentarze (nie mówiąc już o prezentacji własnych tworów) i spostrzegam, że nam się skład trochę przetasował. Tęsknię za moimi niektórymi idolkami, których już tu nie widuję. Co się np. stało z Gamegirl? Dawno jej nie widziałam; a jeśli bywa tu, to pewnie przeoczyłam. Inne moje ulubienice też bywają coraz rzadziej, ale dobrze, że bywają chociaż czasem. Pozdrawiam Daisy, Candy, Samarę, Ferrou, Yennefer, Vampi. Cieszę się też niezmiernie, że Aga BJ nas nie opuściła, że prezentuje swoje dzieła publicznie na forum i można nadal się od Niej uczyć.
Mam ogromny sentyment do starych, dobrych czasów MM, kiedy stawiałam tu pierwsze kroki. Czyżby wypierało już nas młodsze pokolenie?

A dzisiejszy make up – odnaleziony wśród zdjęć sprzed roku – tak, by tylko móc z czymkolwiek tu wystąpić. Zdjęcia są z sesji. Piękne, bo wykonane przez znakomitą fotografkę Joannę Kustrę. Jednak fotki, które wystawiam są jakości tragicznej, bo to skany wydruków – wybaczcie!!
Cała stylizacja moja. Make-up w sumie przeciętny, choć pamiętam, że długo się męczyłam, by dość do perfekcji cieniowania. Za to modelka – wg mnie – zachwycająca! Była młodziutka – 15 lat i to była jej pierwsza profesjonalna sesja do jej pierwszego portoflio.

Sztyfty Pan Stik Max Factor
Puder sypki Anty Shine Kryolan
Róż z palety Sephora
Biały cień perłowy Inglot
Cień w kolorze fuksji z trójki Integra Inglot
Czarny eyeliner Inglot
Czarna kredka Inglot
Czarny cień L’Oreal z trójki TrioPro
Czarna mascara Masterpiece Max Factror
Błyszczyk L’Oreal Glam Shine


Wybaczcie mi moje gadulstwo, ale musiałam się wygadać. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (35,9 KB, 404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (40,4 KB, 518 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (38,4 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (45,2 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (57,6 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (34,1 KB, 309 załadowań)
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując