Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-11, 11:22   #4491
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chimay ten korektor z Misshy bardzo dobrze współpracuje z kremami, jak zawsze korektory mi się na kremach warzyły tak ten wręcz wymaga kremu pod spód oczywiście jak jakiś jest krem który zostawia rolującą się warstwę to pewnie i missha polegnie ale mi się o dziwo sprawdza na takich zwyklakach jak Oeparol nawilżający
Dziękuję za polecenie, może kiedyś spróbuję. Obecnie mam 4 korektory na stanie, z tego Magic Concealer Heleny Rubinstein, który wystarczy mi na minimum 2 lata. Problem leży ewidentnie w kremie, bo każdy z tych korektorów nałożony gąbką BB na odpowiedni krem wygląda dobrze, a na nieodpowiedni fatalnie. Przy nieodpowiednim kremie to mi się nawet puder warzy na granicy filtra z kremem podocznym.

Serum LIQ CC jest moim ostatnim podejściem do witaminy C. Mam dość, nie lubię go, lepi się, często podrażnia, na pewno nie zdążę go przy tych upierdliwościach zużyć przez 3 miesiące. Toleruję witaminę C w postaci SAP, ale i tak wolę inne antyoksydanty stosować.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
W dziale wdrożeń Bielendy mają fantazję... Ani nie jest to zapamiętywalne, ani nie brzmi dobrze.
Mnie się podobają proste nazwy, niektóre marki stosują nawet numerki dla swoich serii i to lubię

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Jakie kremy testowałaś? Temat pielęgnacji okolic oczu jest u mnie zawsze na czasie. Przyglądam się kremowi Antipodes z olejem z pestek kiwi.

A może ktoś odkrył coś ciekawego?
Ostatnio:
-z azjatyckich su:m 37 Flawless Regenerating Eye Cream KLIK oraz Secret Programming Eye Cream KLIK. Oba są obiecujące, zwłaszcza ten drugi dość dobrze natłuszcza, a jednocześnie nadaje się na dzień.
-Cattier KLIK - idealny na dzień, współpracuje z korektorami, ale jakiegoś rewelacyjnego działania nie ma
-Dr Grandel krem-maska z kwasem hialurronowym KLIK - ten wypada kiepsko, jest dość ciężki, absolutnie nie na dzień, nie nawilża
-Dr Organic Snail Eye Serum - ma postać lejącego żelo-kremu, brzydko nabłyszcza skórę, solo jest za słaby, pod inny krem nie widzę różnicy, ogólnie najgorszy z wszystkich wymienionych. No ale ja w ogóle nie jestem fanką ślimaka w kosmetyce.

Spróbuję jeszcze innych kremów su:m37, oczywiście próbek, bo regularna cena słoiczka to jakieś 300 zł.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-09-11 o 11:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora