Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki lakier?
Wątek: Jaki lakier?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-17, 20:13   #1
Rafaeelloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12

Jaki lakier?


Witajcie dziewczyny,
zacznę może od faktu, że jestem facetem, a przyszedłem tutaj po radę. Mianowicie moja dziewczyna lubi ładne paznokietki, nie ukrywam, że ja też nie długo ma urodziny, więc chciałbym jakiś skromniutki prezent jej dać, z racji, że planuję dać jej kolczyki, chciałbym coś jeszcze dorzucić, np. w tym wypadku lakier (a nawet dwa być może i więcej, ale to już od Was zależy, co doradzicie).

Spodobało mi się to: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1334399298
Aczkolwiek kolory no nie do końca mi się podobają (moja dziewczyna to drobna blondyneczka ~ 165 cm i lubię jak ma jakieś czerwone, różowe - nie słitaśne, bądź pomarańczowe, ogólnie żywe kolory), wpadłem na pomysł, by kupić jej niebieski lakier oraz biały, biały na podkład, a niebieski, by zrobiła sobie wzorek, przy użyciu takiej tasiemki jak tamta (znalazłem już taką: [slay] TAŚMA METALICZNA WĘŻOWA tasiemka taśmy meta (2274222041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.). Więc byłoby to tak: biały podkład, nakleja tą tasiemkę i maluje niebieskim (jako jej ulubiony kolor) i ma jakiś tam wzorek.

Teraz moje dwa pytania:
1. uważacie, że coś takiego może być ładne? może jej się podobać? jeśli nie to czemu? i co jeśli nie to?
2. trzeba jakiś specjalny lakier? wiem, że są przeróżne rodzaje, a ja pojęcia nie mam jakie to rodzaje i co do czego

Dzięki dziewczyny za pomoc
Rafaeelloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując