Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-24, 10:48   #3993
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Evek, zajrzalam do tabeli z zamówieniem. Wiesz, że nie ma wpisanej ceny za filtr?
Ciekawa jestem, jaka jest sytuacja z naszymi zamówieniami (pierwszy raz jestem w grupowym zamówieniu). Czy juz przyszła pierwsza partia próbek?
nie masz wpisanej, bo informowalam, ze filtr zniknal z oferty sprzedawcy. Wstrzymalam zamowienie i czekalam czy wroci do oferty, ale niestety tak sie nie stalo. Zamowienie dopiero bedzie skladane, bo jeszcze Mizon mial niedostepny zel slimakowy.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ciambaramba Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to "to" zapchanie, ale po 2-3 dniach używania żelu miałam to samo. Utrzymywały się na skórze przez ok tydz, a potem zniknęły razem ze WSZYSTKIMI innymi problemami jakie miałam na twarzy
Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Mnie mizon zapchał również i skóra jest strasznie naciągnięta po użyciu, ale ja już kończę moją próbkę i na początku używania strasznie mnie wysypało, potem zaczęłam używać tylko na noc i czasami na dzień jak miałam nigdzie nie wychodzić i cera mi się polepszyła...
Slimakowe kremy maja to do siebie, ze na poczatku moga oczyszczac cere, co powoduje powstawanie zaskornikow itp. Ale potem powinno byc lepiej
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując