Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardzo wrażliwa skóra na bikini :( - czym depilować
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 18:00   #4
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: bardzo wrażliwa skóra na bikini :( - czym depilować

Cytat:
Napisane przez Sayaa_ Pokaż wiadomość
Miałam taki sam problem, do momentu gdy:
1. przed depilacją brałam dłuższy prysznic, aby skóra i włoski były miększe
2. zmieniłam maszynkę na maszynkę z 3 ostrzami
3. dwa, trzy razy w tygodniu robiłam peeling
4. zaczęłam depilować włoski na UWAGA odżywkę do włosów

Mój problem znikł bezpowrotnie, teraz cieszę się pięknie gładkimi nogami bez krost i czerwonych plam. Ważny aspektem jest codzienne nawilżanie skóry balsamem. Na pewno nie będziesz miała efektu od razu, ale z czasem będziesz się cieszyła gładką skórą. Nie jestem jedyną osobą której to pomogło, wiele moich koleżanek również pozbyło się dzięki tym radom problemu. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------


chyba w ciąży to dłuższy prysznic nie jest wskazany, a chodzi mi o bikini a nie nogi, z nogami nie mam problemu, maszynkę właśnie mam z 3 ostrzami nawet dla mężczyzn kupiłam, nic innego mi nie pozostaje jak spróbować się golić na odżywkę do włosów

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia_sg Pokaż wiadomość
Kochana:

- po pierwsze depilacja tak jak napisała koleżanka powyżej - tylko po dłuższym prysznicu
- maszynka do golenia najlepsza pod słońcem to Gillette Venus Embrace. Nie należy do najtańszych, ale testowałam wszystkie i ta ma wszystkie inne maszynki pod sobą koniecznie wypróbuj

- możesz próbować na odżywce do włosów + pianka do golenia - jest to też fajne rozwiązanie

- po goleniu przetrzyj skrórę spirytusem lub tonikiem na bazie spirytusu, ew. jakimś innym preparatem o działaniu odkażającym - doradził mi to mój gin i naprawde to działa.

Powodzenia!
przecierałam wodą utlenioną nic to nie dało
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując