Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 12:47   #4988
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczeń - luty 2013 (XIV) Roczkowania ciąg dalszy!

Hej

Na chwilkę jestem, nadrobiłam tak hop-siup i:

Misiael, no właśnie ja napisałam, że moja wypowiedź nie dotyczy przypadku, kiedy wnuk jest olewany, pomijany i zapomniany, i teraz dopisuję: mniej kochany(?) niż inne

Silver, tylko to jest ta różnica, że, przynajmniej po Twoich postach, można wywnioskować, że TŻ ogólnie jest pomocny, nieraz pisałaś, że wychodzi z małą na spacery, w nocy wstaje, ugotuje obiad, posprząta mieszkanie.. itp. Ifwka o takich "luksusach" nie może marzyć Ale super, że tż się poprawił, oby nie tylko na chwilę

Btw. Mój tż od narodzin Poli wstał do niej w nocy może 3-4 razy. Skoro jego zwyczajnie nic nie jest w stanie obudzić z nocnego snu, to nie widzę sensu, żebym ja się najpierw budziła, potem budziła jego, wkur.iała się, że wolno/źle robi mm i szła spać, jak on pójdzie Ale jak Pola rano obudzi się w łóżeczku, to ją przynosi (jak jest z nami w łóżku, to od razu -->), robi mm i mi podaje. Kąpię też ja, ale on zawsze przyjdzie i rozśmiesza Polę, czasem to mnie by tam nie musiało być, bo ona tylko na niego patrzy


BLANECZKO, sto lat! Żebyś dawała swoim rodzicom jak najwięcej szczęścia, a Mama mogła przy Tobie zapominać o wszystkich przeciwnościach

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2014-02-25 o 12:49
hje jest offline Zgłoś do moderatora