Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-03, 10:48   #3331
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
maarthusia- miałaś rację, " lepiej żałować, że się coś kupiło niż tego, że się nie kupiło". Tak to leciało?
Najpierw przymierzałam się do zakupów w Douglasie- myślę, zgarnę niespodziankę, produkty z przeceny i jeszcze kod shopping wejdzie. Niespodzianka zniknęła i zapał opadł.
Po tym jak jedna z Was wrzuciła info o zestawie EL z kremem pod oczy w dogodnej cenie, na które wchodzi kod, chciałam pocieszyć się na Sephorze. Kiedy dojrzałam do decyzji, jego już nie było.
Ale z pomocą przyszedł Clinique i prezent niespodzianka do każdego zakupu. I byłam już bliska kliknięcia, ale sobie myślę zestawy Anti Blemish już mam dwa, miniatury 39 jakoś... no nie bardzo, prezenty fajne, ale... pomadek mam sporo, leża i się kurzą, tusz by się przydał, no ale szkoda, że nie ma zapachów, albo kremu pod oczy. Odetchnęłam i stwierdziłam, że skoro kod działa dwa dni, to mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia. Następnego dnia stwierdziłam, że poczekam do kolejnego razu, muszę myśleć rozsądnie. Tymczasem na Sephorze... wyprzedaż i promocje od promocji- nie zdążyłam.
Cała nadzieja w boxie.
Napięcie sięga zenitu. Haha.

***
Co prawda czułam, że niespodzianką w C będzie serum, ale tak jakoś ubzdurałam sobie, że pewnie ma 3 ml i odpuściłam.
A teraz " żal mi tyłek ściska"
Muszę myśleć pozytywnie, muszę myśleć pozytywnie.
Nawet serum smart nie pomoże na zmarszczki wywołane stresem spowodowanym brakiem serum smart.
zgadza się trochę okazji przepuściłaś, ale kolejne 30006978458345 przed Tobą ja się cieszę, że skorzystałam z rabatu 20% na przeceny - choć jednego nie żałuję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora