Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-06, 08:47   #574
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Dziękuję, za pomoc w poszukiwaniach. Na innym forum wyczytałam, że w niektórych aptekach można dostać go bez recepty. Podejrzewam, ze u lekarza ogólnego można dostac receptę na niego, czy tylko u dermatologa? Chcę stosować go tylko raz w tygodniu. Jest niewskazany dla kobiet z ciazy. A na jki czas pzred planowaną ciazą tzeba go odstawic? Czy wiesz coś na ten temat?
Nie wiem, czy lekarz ogóly wystawi receptę, ja w każdym razie mam dobrego dermatologa i u niego dostaje recepty.

Może i można dostac bez recepty, ale ja jestem zbytnią panikarą, aby stosować takie specyfiki bez konsultacji i na właską rękę.

Co do ciązy, to owszem, należy odstawić przed ciążą i nie stosować jakiś czas po ciązy, ale jako, że dzidziusia nie planuje, to nie wnikałam w to, jaki czas przed i jaki czas po, choć wiem, że niektórzy twierdzą, że najbezpieczniej dla dziecka to nawet i rok przed ciążą, mimo, iż sa opinie, że wystarczy kilka miesięcy. Ale w tym temacie jestem zielona, więc poszukaj na forum, bo informacje na pewno są!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując