Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-06, 09:46   #576
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Witam!
Niedługo mam zamiar rozpocząć moją przygodę z kwasami i filtrami. Zamówiłam w internetowej aptece 2 Effclar K, 2 filtry Avene (emulsja na twarz, i sztyft z filtrem mineralnym na skórę w okolice oczu - oba +50) i zapas aspiryny .
Mam 26 lat, cerę mieszaną, naczynkową, z rozszerzonymi porami na policzkach i czole; i zaskórnikami na czole, nosie i brodzie.
Chciałabym zapytać czy zestaw, który obecnie używam nie będzie się gryzł z Effclarem.
Zacznijmy od podstaw. Twarz myje żelem Apotheka Scheller z melisą cytrynową (bez SLS). Na naczynka stosuję Auriderm XO, pod oczy na cienie Cernor XO (oba zawieraja alkohol , ale pomagają). Rownież pod oczy i na powieki All About Eyes Rich Clinique'a. Mam kilka maseczek i peelingów, ale nie używam ich regularnie.

Jak już paczka z apteki dojdzie, to będę używać Effclar codziennie na noc, na dzień filtry. No i wychwalaną maseczkę aspirynowa raz na tydzień. Ale chciałabym stosować Auriderm XO 2 razy dziennie jak zwykle, pod Eff i filtry. Czy taka kombinacja jest ok? No i do pracy musze nosić makijaż, więc zobaczymy jak to będzie... połączenie filtrów i make-up . Mąka ziemniaczana czeka w kuchni... jednak najpierw postaram się matowić pudrem.
Życzcie mi powodzenia i proszę oceńcie moją (przyszłą) pielęgnację.

Pozdrawiam,

Asia
Niesmialo sie przypomne... Czy ta pielegnacja wyglada ok? Myslalam tez o dodaniu toniku Clinique 0.5% BHA
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując