Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Daleka przyszlosc...socjologia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-06, 11:34   #10
Diwata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 31
Dot.: Daleka przyszlosc...socjologia?

Dzięki wam za odpowiedzi

^szajajaba- co do socjologii, to szczególnie interesują mnie dwa kierunki- socjologia patologii społecznych i kultura, media i komunikacja społeczna.
Ścisłowcem to na pewno nie jestem Nieźle radzę sobie z wosem, historią, językiem angielskim, z polskim bywa różnie- nie mam głowy np. do gramatyki, z językiem niemieckim- kiepskawo, kompletnie nie pojmuje tego języka, ale w liceum planuje francuski od podstaw, no albo ten niemiecki, także od podstaw, chociaż i tak wiem, że się go nie nauczę.
Mam przeróżne pomysły na przyszłość, ale ostatnio szczególnie myślę o socjologii, bo chyba to naprawdę mnie interesuje, a to chyba najważniejsze, bo nie chce kiedyś myśleć: "Jutro niestety znów do pracy", "Mam dość" czy coś w tym stylu.

^paula007- z technikum masz chyba racje, niższy poziom od liceum- to na pewno, i chyba nie potrafiłabym się już ukierunkować, a wybór byle jakiego profilu, to tylko o rok więcej nauki.

^Ludowa- socjologia, to oczywiście nie ostateczna decyzja, to tylko jeden z moich pomysłów, których było baaaardzo wiele.
Zawód socjologa jest w moim stylu i zapewne bardzo by mnie kręcił, i jak pisałam wyżej, to chyba najważniejsze.
Ewentualnie dołożę coś od siebie do składki

^Pachnąca_trawą- masz racje, mam dużo czasu 3 razy? Minimum 30
Diwata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując