Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-23, 22:26   #2321
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez BMW528i Pokaż wiadomość
cześć,
czytam właśnie, ze używacie do nawilżania różnych kremów i olejków w czasie cosmelanu. Z tego co wiem, to trzeba ściśle trzymać sie zaleceń, tzn. do nawilżania tylko hydro vital, żadne inne kremy.
Każdy robi jak uważa, ale według mnie (nie jestem lekarzem, ani kosmetologiem) nie masz racji. Te zalecenia są na zasadzie "do cosmelanu używaj tylko hydra-vita, bo jedno i drugie produkuje ta sama firma i dzięki temu nabijesz im więcej kasy"- nie ma to nic wspólnego z dbaniem o twoją skórę, czy ze skutecznością terapii.
Po prostu chodzi o to, zeby używać kosmetyków dedykowanych, produkowanych też przez mesoestetic.

Jeśli chodzi o cosmelan2 to myślałam, ze zostwię go trochę na lato, bo na pewno plamy się pojawią. Ale zmartwiłyście mnie, ze okres ważności po otwarciu słoiczka jest trzymiesięczny Nie da sie tego jakoś obejśc?
O tym jak sobie przedłużyć termin wazności kremu pisałam wyżej
Proponuję się w mocne filtry zaopatrzyć na lato, a nie cosmelan- o tym dlaczego też pisałam wyżej. Po krótce- będziesz mieć cienką i nie chronioną niczym skórę- zrobisz sobie krzywdę używając tego kremu w lato.
Zastanów się, ja do niczego nie namawiam, jedynie ostrzegam, a decyzję pozostawiam tobie, bo to twoja skóra
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując