Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-13, 22:02   #4425
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie kryjącej wersji AM, którą to przez przypadek ostatnio kupiłam (tak się zaaferowałam zmianą dotychczas wybieranego koloru na nowy, że nie zwróciłam uwagi na wybraną formułę podkładu ). Mojej cerze on wybitnie nie służy, zdecydowanie wolę wersję matującą. Kryjąca się ciastoli i nawet świeżo po nałożeniu wygląda na mnie źle i właśnie.. nieświeżo. Koleżanka, ktora używa wersji kryjącej niedawno zrobiła zapas i jej ode mnie nie odkupi, jak pech to pech

Czy znacie może jakieś sposoby żebym mogła coś zaradzić z tym podkładem oprócz sprzedania go? nie wiem, może nakładanie na mokro zmniejszy te niedogodności? Pryskanie czymś? Używanie/nie używanie pudru utrwalającego? Nigdy nie kombinowałam za bardzo przy minerałach i jestem ciekawa czy zaobserwowałyście zmiany w zachowaniu podkładu w zależności od użytej sekwencji innych produktów.

Mi na krem średnio podoba się efekt, tak jak i na sucho.

Najlepsze efekty mam na bazie rozswietlajacej z Yves Rocher.
Wygląda bardzo naturalnie, dodatkowo na koniec psikam twarz hydrolatem (delikatna mgielka) i wygląda to świetnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora