Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-13, 12:53   #3913
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez soniiia Pokaż wiadomość
Hej, od jakiegoś czasu używam podkładu Amilie odcień Summer Sand. Z racji tego, że akurat produkt się kończy, pomyślałam, że warto przerzucić się na Annabelle, zwłaszcza że sporo dobrego się nasłuchałam. Mam do was tylko ważne pytanie. Jak wygląda krycie porównując Amilie do Annabelle? Mam niestety sporo blizn, przebarwień i zmian skórnych do pokrycia, dotychczas Amilie formuła coverage przy trzech warstwach i korektorze radziło sobie całkiem nieźle, jak jest z Annabelle? No i standardowe pytanie czyli o odpowiednik koloru Summer Sand. Z góry dziękuję
Uuuu, jeśli formuła Coverage sprawdza się u Ciebie dopiero przy trzech warstwach + korektorze to na matującą Annabelle raczej nie masz co patrzeć, jak już to na kryjącą. Ona kryje bardzo, bardzo dobrze, tyle że (u mnie) po kilku godzinach świeci się jak latarnia i lubi warzyć przy nosie. Ale kilka osób tu pisało, że kryjąca trzyma się u nich lepiej niż matująca więc to już kwestie indywidualne, prawdopodobnie nie przekonasz się póki nie spróbujesz.

Na swatchach w necie widzę, że Summer Sand to raczej ciemny kolor, na pewno coś znajdziesz w AM, ale ja się bardziej orientuję w jasnych więc tutaj nie pomogę niestety
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora