Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clare Blanc
Wątek: Clare Blanc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-29, 16:19   #64
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

a do zielonych oczu polecilabyś groove czy raczej truffle? mauve rzeczywiście jest niesamowity, nie znam żadnego innego, ktory robilby coś takiego z moim spojrzeniem...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

demure tez wygląda nieźle
sama nie wiem ja mam oczy niebieskie (choć czasem bardziej zielone, bywają też szare) i wszystkie z tych wymienionych mi pasują, maluję w zależności od nastroju nawet nie wiem, który najładniejszy

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ps. ta próbka z clare blanc starczyła mi na prawie 9 użyć (gdzie każde użycie to 1 raz na całą twarz i kolejny raz w strefę T), uważam to za świetną wydajność, ale prawda jest taka, że mnie dużo nie trzeba. Myślę, że spokojnie na 5 razy przy "normalnym" używaniu starczy 0.5 g z clare

nie wiem czy będą jakieś zniżki "na wakacje" niestety. a przydałoby się!
To fakt - minerałki te są meeega wydajne! Mi próbki wystarczyły na kilka użyć. A te śliczne słoiczki mam do torebki czy na odsypki w sam raz na weekendowe wyjazdy Pełne opakowanie pudru (beż 350) od listopada, używam dzień w dzień i nie ma jeszcze zużytej połowy więc cenowo wychodzi bardzo korzystnie teraz na lato kupiłam sobie warm 550 w kompakcie bo wygodniejsze w użytkowaniu

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić tu swatche Fraser Beach i Papettie Sweetie?
proszę, przed chwilą cyknięte: Papettie Sweetie i Fraser Beach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3278.jpg (95,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3281.jpg (82,0 KB, 59 załadowań)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując