Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 16:12   #1848
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
hmm silica jest raczej brazowa i na ulotce jest napisane ze jedna tabletka dziennie, w opakowaniu jest 100tabletek, ja kupilam 80 bo to bylo ostatnie opakowanie a ktos przede mna ten jeden blister wykupil ale mam zamiar wziac 100 i jak nie bedzie zadnych efektow to sie albo przerzuce na inne albo nie wiem co
bo przede wszystkim biore na paznokcie ktore sie lamia i rozdwajaja i sa takie miekkie... na wlosy po czesci tez, moglyby sie bardziej blyszczec i troche mniej wypadac.
Mi niestety ta Silica nie pomogła. Zużyłam jedno opakowanie, nie pamietam ile tabletek, ale na jakies 2 m-ce na pewno mi starczyło i bez efektu Może za szybko ją odstawiłam (?).Belissy zuzyłam 2 opakowania (w jednym chyba 50 tabletek jest) i też bez efektu. Teraz stosuję ten Capivit niecałe 1,5 m-ca i tez na razie efektów brak
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując