Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 11:00   #1205
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy któraś z Was stosowała Capivit Piękne włosy? Ostatnio zauważyłam reklamę i nie wiem czy ten produkt pojawił się dopiero na rynku czy już istnieje od dawna. Strasznie wypadają mi włosy. Może jest to spowodowane ich nadmiernym przetłuszczaniem. Myję włosy codziennie. Używałam już Skrzypowity, Silici, aktualnie kończę 2 opakowanie Vitapilu. A włosy jak wypadały tak wypadają :/ Czasami więcej czasami mniej. W wersji optymistycznej jest to ok 100 włosów dziennie, w wersji pesymistycznej znacznie wiecej.Zaczęłam stosować Wax i jakąś wcierkę ze skrzypu polnego. Dodam jeszcze, że biorę hormony od 2 miesięcy i mam wrażenie że od tego jakoś więcej włosów mi wypada. Niestety nie mam możliwości ich odstawienia. Myślicie że po pewnym czasie jakoś to sie unormuje? Mogłybyście polecić mi jakieś kapsułki, szampony czy odżywki? No i napisać co z tym Capivitem?
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując