Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-17, 11:20   #17
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: licea w Białymstoku

Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
Kurczę, ja właśnie mam problem... najbardziej chcialabym do I na medyczny, ale wszyscy (znajomi) mi odradzają, że nie ma zycia itd. no ale tym sie akurat nie sugeruję... wiem, że będę miała bardzo duzo zajęć dodatkowych w liceum i nie wiem czy dam radę i z tym i z nauką. Poza tym strasznie się boję, że mogę sie nie dostać Rozważałam też pójście na menadżerski do I (rozszerzona matematyka i angielski strasznie mnie kusi) i ew. VIII na matematyczno-językowy (profil bardzo fajny, ale boje się że poziom nie jest zbyt wysoki ) z profili ktore mnie interesują jest też menadżerski w II, ale jakos nie wiem czy chcę tam iść... dużo znajomych tam sie uczy (co nie jest plusem). VI lo z kolei bardzo fajnie sie prezentuje (z tego co mowią nauczyciele i uczniowie), ale tutaj z kolei nie ma profili, które by mnie interesowały (przy biol-chemie ew. mogłabym sie zastanowić, ale wolałabym do I, a profilu z rozszerzonym językiem i matematyką tu nie ma ) No i nie wiem co mam robić Pomóżcie!
zastanów się co tak na prawdę Cię interesuje i jakie masz szanse na dostanie się do wymarzonych szkół, już teraz możesz to oszacować wszystko da się pogodzić - rly jeśli wiesz, że masz szanse się dostać to próbuj a jak się dostaniesz to pewnie sobie poradzisz ewentualnie trochę więcej popracować będziesz miała ale jaka satysfakcję wtedy będziesz miała kolegi brat uważał, że 5LO to ma taki słaby poziom, wpisał je na ostatnim miejscu i się zdziwił np poziom okazał się wyższy niż zakładał.. a czemu tak bardzo zależy Ci na Iwszym?
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora