Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Alterra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-10, 20:26   #4
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: kosmetyki Alterra

Mnie kosmetyki Alterry nie zachwyciły, ale jako nałogowa testerka nowości pewnie jeszcze coś kupię.

Pomadka - mój nr 1. Ale to już produkt znany, więc nie trzeba zachwalać.

Mydło w płynie mandarynkowe - ładnie, delikatnie pachnie, pieni się tez delikatnie, ma lekką żelową konsystencję, i niestety wysusza. Przestałam używać gdzieś w połowie i trzymam je na wypadek przyjścia gości,coby się nie brzydzili rąk umyć, jako że mydła w płynie są bardziej higieniczne. Sama używam innych w kostce.

Żel/szampon bezzapachowy - jako szampon zupełnie mi nie podszedł, nie domywa włosów. Jako żel niby ok, ale zapach nieprzyjemny, bardzo podobny do zapachu żelu do higieny intymnej z rossmanna też bezzapachowego.

Żel pod prysznic liczi i coś tam - myje jak to żel, ale nie powala, wolę inne. Za to zapach zabójczy, mój TŻ nawet tknąć go nie chce. Pachnie jakimś kiepskim winem, ja przynajmniej bardzo alkohol wyczuwam. I jakiś zgniły owoc jeszcze

Dezodorant - niewypał, zapach niby cytrusowy ale nieładny i utrzymuje się może ze 3 sekundy. Dezodorant nie robi nic. W żadnym wypadku nie zabezpiecza przed brzydkim zapachem. Żeby mi nie leżał bezużyteczny stosuję na noc, ale w sumie to i tak bez sensu.

Btw, tak się zastanawiam, kto i po co kupuje teraz zwykłe dezodoranty. Kiedyś jak nie było antyperspirantów to i ja kupowałam, i tak się zastanawiam teraz czy czasem nie śmierdziało ode mnie, bo przecież takie dezodoranty zapachowe przed niczym nie chronią, tak mi się przynajmniej wydaje.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując