Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-04, 00:04   #2799
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
hecate - chodziło mi o dzieciaki, które naoglądają się za dużo MTV czy czasopism dla młodzieży i starają się coś nieudolnie naśladować, nie mając nawet takich poglądów. Emo, nie emo, obojętnie.

Trzeba iść spać, żeby się w miarę wyspać. Także możliwe, że jak zwykle źle opisałam to co miałam (chyba mi się to ostatnio średnio udaje, bo dość się wzburzacie niepotrzebnie), ale cóż. Piszę, czytam 10 razy, modyfikuję, a i tak nie przekazuję tego co chciałam.
Bo nastolatki maja tendencje identyfikowania sie z czyms im bliskim, podejmuja pierwsze wybory. No coz - nie poradzisz, ze lepiej czyta sie im Bravo niz literature piekna. A MTV no coz ... lansuje trendy.

Jeden chce byc 'przebojowy' jak Doda inny jak Tola. Zaczynaja od nasladowania i powoli odnajduja swoja droge. Owszem - wzbudza na mojej buzi usmiech naglowek bravo 'Czarna kredka, czarny lakier i ty zostan EMO' ale coz zrobic.

Czesto takie zwykle nasladownictwo poczatkowe prowadzi do tego, ze taka mloda osobka zaczyna utozsamiac sie z czyms, miec podobne poglady, zglebiac wiedze...
Ksztaltowac sie.

Fenrisku co do opisywania i niezrozumienia - czesto poruszasz kontrowersyjne lub delikatne tematy, do tego bardzo wyraziscie przedstawiasz swoje poglady i stad moze czasem prowokujesz rozmowe
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora