Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-04, 10:54   #1819
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny ale numer
siedzę obecnie z maska na głowie po farbowaniu i powiem Wam że spodziewałam sie trochę innego efektu, jaśniejszego
włosy zrobiły się ciemne po prostu brązowe
nie potrafię ocenić koloru bo są mokre
trudno, przeżyję to jakoś
ale poziomu 7 to nie przypomina
bardziej jak 3-4

apropo farby (szamponu)
nie smierdzi wogóle
konsystencja bardzo płynna
świetnie sie nakłada
przy zmywaniu nie wypadł ani jeden włos


pamietacie jak pisałam Wam ze przy odpisywaniu na post nie mam żadnych funkcji edycji tekstu ani buziek??
moj TZ wczoraj usiadł na wizażu, poklikał, pocpykał i mam teraz tak jak Wy
a wystarczyło powiedzieć
No to teraz wróciłaś do korzeni jak ci ciemno wyszło
Swoją drogą nie mogłas poprosić o pomoc tego swojego chłopa juz w 2004?

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
no właśnie kurczę też tak myślę, bo przecież włosy no ok - mogą podkreślać urodę ale przecież nie zmienia mi to twarzy i sylwetki...
ale w sumie jak miałam niebieskie włosy to zainteresowania nie stracił, więc mam nadzieję, że to nie odgrywa dla niego tak wielkiej roli
ale jedno jest pewne, jak zafarbowałam na brąz ten co teraz mam (i za cholerę nie potrafię wyczaić gdzie jest odrost, a ma prawie 5 cm) to zadowolony był i to mocno
może jako, że to facet to nie zauważy różnicy jak będę regularnie farbowała na jakiś średni brąz?

napięcie rośnie
mnie się bardzo podobają ciemne włosy, ale moje brwi są koloru takiego, że z daleka wyglądam jakbym je wygoliła, i mam bardzo jasną oprawę oczu, natura mnie tak urządziła wstrętnie, że bez makijażu wyglądam jak chora, niewyspana, dziecięca istota którą włosy przytłaczają

ja kiedyś miałam do pasa włosy jak byłam dużo młodsza i u mnie to jest kwestia ok 3 lat, ale końcówki trzeba podcinać to myślę, że 4 lata spokojnie
a pokazywałam mu kiedyś zdjęcie jak byłam dużo młodsza z warkoczem do pasa i teraz nie wiem czy tu jest przyczyna czy tak jak Kachula pisała, że w anime, bo ogląda i nawet mam domysły która postać to może być
Mój potrafił nie widzieć farbowania nawet jak różniło się o ton czy dwa Ile razy pytałam się: jak moje włosy a ten patrzy i pyta: a co? umyłaś?
A w jaką postać i z czego myślisz, że masz się zmienić? Aż mnie ciekawi. Dawno anime nie oglądałam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora