Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-23, 08:40   #85
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Mój pierwszy raz

Ja swoj pierwszy raz przezylam majac 17 lat . Bylo to z chlopakiem w zwiazku z ktorym mam jedynie przykre wspomnienia . Bylam w nim zauroczona , nie kochalam go ,teraz juz wiem Jak bylam mlodsza to kiedys sobie jeszczce postanawialam ,ze moj pierwszy raz bedzie w moja osiemnastke i gdybym tak zrobila to byloby to z moim obecnym TZ , ktorego bardzo kocham i jest dla mnie jedyny.Teraz wiem ,ze nigdy jeszczce nikogo nie kochalam tak naprawde, dzieki niemu Szczerze mowiac to zaluje ,ze tak wazna rzecz w zyciu zrobilam z malo wartosciowym czlowiekiem.
Bylismy ze soba kilka miesiecy . On mnie namawial caly czas , ja nieulegalam W koncu ktoregos dnia pojechalismy na dzialke do znajomych i tam uleglam
Swoj pierwszy raz przezywalam bez zadnego wspomagacza ( piwko jedno czy cosik ,nic takiego) w tak cholernie jasny dzien , w srodku dnia To bylo takie krepujace , nie wiedzialam co sie stanie a tu nawet odrobiny intymnosci nie bylo Praktycznie to nie czulam zadnego bolu , nie bylo krwi .To tak jakby ktos obawial sie wielkiego zastrzyku a dostal mala szczepioneczke Moj byly tak mnie wtedy rozczarowal ,bylo mi bardzo przykro , jak juz po powiedzial do mnie ,ze ja chyba nie bylam dziewica , bynajmniej on w to nie wierzy bo nie krwawilam Potrzebowalam wtedy wsparcia a on mi prawil takie "komplementy " . Bardzo sie ciesze ,ze nie mam z tym czlowiekiem nic wspolnego teraz.
Musze przyznac ,ze dziewictwo jest jadna z najwaniejszych rzeczy w zyciu kobiety i naprawde nie warto poswiecac tak pieknych wspomnien i robic tego bez przekoniania . Jakbym poczekala , zrobila to ze swoim TZ mialabym naprawde bardzo mile wspomnienia ale niestety ,co sie juz zdarzylo tego nie wroce
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora