Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Botox - która się odważyła i jakie efekty??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 16:19   #22
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez nikola30 Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny! Proszę o waszą opinię. Robiłam botoks miesiąc temu pod oczami i na kurze łapki. czekałam tydzień na cudowne efekty ale nie było zbyt dużej zmiany. Gdy poszłam jeszcze raz do lekarki, powiedziała że wszystko zadziałało ok i takie są efekty jakich mogę oczekiwać. Mam pytanie: czy możecie normalnie mrużyć oczy po botoksie czy mięśnie są całkowicie "zablokowane", ja przy uśmiechu marszczę się trochę mniej ale nie wiem czy tak ma być. Obawiam się że zostałam zrobiona w balona.
calkowite efekty widoczne sa po ok 2 tygodniach, wiec po miesiacu juz powinnas widziec roznice...jesli tak nie jest, moze po prostu mialas minimalne zmarszczki...

pod oczami nie robi sie botoxu...najwyzej kwas hialuronowy, ale to jest ryzykowne, bo moga pojawic sie since pod oczami (podkrazone oczy)...ja bezproblemu mruze oczy i nie odczuwam zadnego dyskomfortu, w zasadzie nie czuje tego...mam normalna mimike...jak mocno sie 'zmarszcze' kreski sa widoczne...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując