Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-25, 17:55   #4630
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Mnie przymusila sytuacja. Musialam miejsce szykowac dla malego czlowieka i miliona dzieciowych rzeczy 😀 ale mysle, ze bardzo dobrze tez na tym wyszlam, bo wczesniej szybciej kupowalam niz myslalam i zuzywalam 😀
Mi też przyszło otrzeźwienie. Chociaż w sumie odkąd pamiętam, mam takie napady, że mam za dużo rzeczy, za dużo kosmetyków, nie umiem tego ogarnąć. Zwykle jak mam napiętą sytuację, to tak reaguję.
Ale ostatnio wrzuciłam do dużego koszyka wszystkie rzeczy do zużycia "na już" (miniaturki z zapasów, próbki, kosmetyki które są niby ok, ale jakoś mnie drażnią) i jest tego cały wielki koszyk. Zapasy maseczek rozświetlających i relaksujących bedę zużywać jeszcze chyba 1,5 roku. Z oczyszczającymi jakoś sobie poradzę. Balsamy i masła do ciała mam na najbliższy rok, chyba że zima będzie sroga i moja skóra będzie wymagała jeszcze więcej nawilżenia.
To samo z zapachami - kiedyś miałam prawie 190 flaszek, dziś mam 6 i spokojnie 3 lub 4 mogę się pozbyć bez żalu.
Mam ambitny plan zużyć to co przeprowadzki, żeby w mojej nowej łazience i toaletce było tylko to, co jest dla mnie idealne. Żadnych impulsywnych zakupów, żadnych przypadkowych rzeczy. Marzenie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora