Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potaż - gdzie szukac ! ? ! ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-19, 14:57   #8
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Potaż - gdzie szukac ! ? ! ?

Poszukam po aptekach tego ekstraktu do konserwacji (gdzies czytalam, ze podobnie jak w kremach "kupnych" mozna uzyc parabenow, ale jakos ten ekstrakt z grapefruita bardziej do mnie przemawia poza tym mysle, ze latwiej go bedzie zdobyc).
Moj krem trzymam w lodowce. Staralam sie przygotowac go jaknajbardziej sterylnie, wszystkie miseczki, mieszadelka a nawet swoje rece zdezynfekowalam jakas droga wodka (w ostatniej chwili sie okazalo ze poza denaturatem nic innego do odkazania nie mam ), ale nabieram go palcami (wiem, ze powinnam szpatulka..). Wstyd sie przyznac, ale nie wiem ile dalam fazy wodnej a ile tluszczowe, co chwile cos dolewalam i wyszlo w sumie 50ml dosc zadkiego kremu (ma w sobie bardzo malo np wosku, ale ogolnie jest dosc tlusty). Po dwoch tygodniach ukrece nowy.
Robialam kiedys macerat i nawet nie wiedzialam o tym . Z rumianku (za pierwszym razem zaplesnial , ale za drugim wszystko bylo dobrze).
Dzis przygotuje sobie ekstrakt tak by byl gotowy jak bede robila nowy krem. Mam zamiar przygotowac tez sobie jakis tonik.
Dziekuje Ci bardzo za tak wyczerpujaca wypowiedz !
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując