Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-20, 18:32   #587
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Oj tak, ja też się bałam na cała twarz, ale fajniusio wyglądają. Twarz rozświetlona ale nie błyszcząca brokatowo.



Poka, poka, bo się wybieram jutro.
Ma któraś z Was porównanie szmpony księżniczkowego z Hippem? Hipp strasznie kundli mi włosy i się zastanawiam nad tym księżniczkowym
ja Hippem własnie pędzle wyprałam, myłam też Oli włoski i nie widzę skundlenia
od księzniczkowego mnie zapach odrzuca
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ale ja właśnie beige chic się pozbyłam z tego powodu no brokat jest

nie denerwuj mnie, bo kiepski dzień mam pokazałam Ci pędzel przecież
ale ja kurde nie mam Sephory w mojej dziurze
cążki mi kupiła, a???
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ciągle jeszcze go testuję, nakładam od kilku dni rano i wieczorem. Bardzo wydajna ta próbka Mam w sumie mieszane uczucia, bo z jednej strony tak jak pisałaś wypełnia wszelkie zmarszczki i mikrozmarszczki, no normalnie gładź pod oczami , ale z drugiej strony mam wrażenie, że za słabo nawilża. Chyba potrzebuję jednak czegoś bogatszego. Albo ten tylko pod makijaż, a noc jakaś bogatsza formuła.


A jakie? Pokaż

Il, ja kulki nakładam duo fiberem z cs, ale chętnie posłucham sugestii, jeśli znajdziesz coś lepszego.
ja też fiberkiem próbowałam, różowym i nie widzę efektu, za miękki po tym szamponie czy jak
i skunksem, bo twardszy, to mi kulki wlazły do środka

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
witam
przyznaję się nie nadrabiam, bo nie mam kiedy zauważyłam tylko, że motylkowe szaleństwo trwa
zna ktoś może firmę bialetti? bo marzy mi się takie coś


zainteresował mnie ten produkt annemarie börlind dwufazowy koncentrat rewitalizujacy bo mam lenia i nie chce mi się kręcić domowego serum



co tym myślicie warto się zainteresować?
bialetti porządna firma jest
mam kawiarkę Mukka ale stoi nieużywana odkąd zafundowaliśmy sobie Jurę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora