Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-05, 20:32   #3507
misia_1
Raczkowanie
 
Avatar misia_1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to może i ja ze swoim dylematem

Raczej jestem typem chłodnym - przynajmniej tyle się dowiedziałam u kosmetyczki.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej ciężko, najpierw na różowo, potem brązowieje. Ciężko mi określić jaka to opalenizna bo tak dawno jej nie widziałam że nie pamiętam jak wygląda Ale nie wydaje mi się żeby była w mocno ciepłym odcieniu. No i twarz opala mi sie wolniej niż reszta

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor zielono-szary, z ciemniejszą obwódką - pod światło zielono-niebieską (coś typu ciemny morski), kolor nie jest czysty, na jednym i drugim oku mam brazowa plamke . Oprawa naturalnie nie jest ani ciemna ani jasna. Nie jest ciemna jak u brunetki, ale nie jest tez jasna jak u typowej blondynki. Po prostu średni odcień - chłodny, taki szarawy jeśli chodzi o brwi, od henny troche sie rozjaśniły.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe
Piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jest jasna, leciutko wpada w róż. Rumienie sie rzadko - na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond/jasny brąz
Zimą mocno popielaty, latem złotawe przebłyski od słońca.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny róż.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Generalnie o wiele lepiej czuje sie w tych wyrazistych, mocnych kolorach, niż tych przygaszonych.
Mocny róż, fiolety, turkus, kobalt, ogólnie odcienie niebieskiego, czerwień, biel, czerń, szary.
Nie przepadam za zielenią, ale nie wygladam w niej wyjatkowo źle - chyba że w oliwce - tej nie znosze. W brązie jestem przytłoczona, nie czuje się też w beżach.


Stawiałam na lato ale te kolory wogóle sie nie zgadzają Może po prostu jestem lato ale złamane przez zime?
I tak myśle, czy pasowałby mi taki mocno ciemny, czarny, brąz?? Mam teraz dośc mocno ciemne włosy i myśle czy ich właśnie nie przyciemnić. Kiedyś miałam taki kolor ale nie pamiętam już nawet jak mi w nim było. A boje sie troche tego przytłoczenia przez czerń przy jasnej cerze

Miałam już dzisiaj nie wchodzić na tą stronę ale w sumie łatwy przypadek jesteś... Biorąc pod uwagę Twój naturalny kolor włosów, to jesteś Panią Lato - szmaragdowe. Jeśli zdecydujesz się na ten czarny brąz na włosach, to automatycznie przemienisz się w Panią Zimę - kryształową, no i wtedy będziesz mogła nosić mocno nasycone kolorki, takie jak lubisz
__________________
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" Cyceron
misia_1 jest offline Zgłoś do moderatora