Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-25, 16:50   #1335
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ta odżywka jest do każdego rodzaju wlosów, ona jest taka upiększająca. Będziesz zachwycona.
Dziękuję za info, gdzie jest ta odżywka w wymiarze 150 ml - cena super, będę zamawiać tam, choć nie znam tej perfumerii internetowej, a ty ją znasz

a co do maseczki, to ja się nie znam na maseczkach do cer mieszanych czy tłustych
ale za to mogę polecić ci serum, które pan z Douglasa mi zachwalał jak ich hit z Kanebo - właśnie na rozszerzone pory
http://pl.douglas-shop.com/douglas/p...000031524.html
a cena za 25 ml - 155 zł to naprawdę fajna cena i stosuje się tylko 2-3 kropelki co 2-3 dni, więc wystraczy na rok takie serum.
No tak kusisz tą odżywką że chyba nie będę w stanie się oprzeć , w razie czego będzie na Ciebie
Perfumerię znam i polecam. Bardzo szybka realizacja, dobry kontakt i niezłe ceny. Zamawiałam tam kilka razy i zawsze byłam zadowolona, no i próbeczki dorzucają .

Serum wyglada ciekawie, choć musi poczekać, bo mam obecnie 2 otwarte i kolejne 2 w zapasie . Szukam fajnej maseczki a że tyle tego jest to wolałam podpytać co jest godnego polecenia .

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
esterr beeets
super zakupy
nareszcie widzę "swoje" serum szanelkowe
Dziękuję Kasiu
Testowałam niedawno to serum i spodobało mi się, więc skoro miałam zniżkę to nie mogłam nie kupić
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora