Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 19:47   #2852
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
banan z Tobą weź na drogę
hahahahaha za późno przeczytałam a może bym wzięła
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

ah no i pogadałam z moim lekarzem co dalej robic, kazał mi się zastanowic czy to kolano mi przeszkadza w zyciu, czy "ucieka" ( nie mogłam zrozumiec jak on to definiuje) jesli powiem, że tak, to bede miec rekonstrukcje więzadła, eh no a to powazna operacja dosc, potem pół roku rehabilitacji
w codziennym życiu w sumie nie jest tak zle, boje sie tylko jak to bedzie jakbym na narty pojechala.. moze byc tak, ze to naderwane wiezadło sie w koncu zerwie tak czy siak bym musiała w stabilizatorze jezdzic, a jesli chce "zyc" z tym, to nawet do konca zycia juz bym tak musiała..
Doktor doradził, zebym po wyjezdzie na narty oceniła czy się decyduje czy nie.
Sorry, ze Wam to wszystko pisze ale troche ciezko mi podjac decyzje ;/
sama nie wiem co bym zrobiła
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
obejrzałam sobie rekonstrukcje na yt http://www.youtube.com/watch?v=i8EpT3uCVWU
OMG wyłączyłam od razu po tym jak go naciął w kolano i zaczęła lecieć krew, nie mogę takich rzeczy oglądać
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja latam i pakuje coś jeszcze do toreb na wyjazd jutro zakupy i w sobote już nas nima
ale Wam doooobrze, też bym sobie gdzieś pojechała... ale w sierpniu chyba wyskoczę do Krakowa pozwiedzać miałam jechać w góry, żeby sobie pochodzić, ale z moją pikawą to teraz nie da rady :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora