Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-02, 14:23   #4201
Kati9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Drogie Wizażanki, również chciałabym poznać swój typ urody i byłabym wdzięczna za pomoc.

1. Opalam się bardzo szybko, gdy leże na słońcu skóra ma lekko różowy kolor, gdy skończę się opalać skóra robi się czerwonawa, kolor opalenizny zmienia się po 2-3 dniach na ciepły, lekki brąz.
2.Kolor moich oczu jest ciepły. Tęczówki maja ciemno zieloną obwódkę, żrenice otoczone są obwódka koloru zgniło zielonego która ma kształt kwiatuszka, od którego rozchodza się liczne smugi tego samego koloru. Srodek tęczówki jest jasno zielony.
Oprawa oczu- średnia ni to jasna, ni zdecydowana. Brwi i rzesy są ciemno brazowe, jednak rzęsy są krótkie i rzadkie.
3.Mam pare piegów na nosie i pod oczami, kolor to raczej złocisto-brązowy.
4.Cerę mam bardzo jasną, wręcz bladą, lekko wpada w róż. Rumienie sie na maxa- na czerwony kolor.
5.Włosy mam średnio ciemne. Jedni mówią, że jestem ciemną blondynką, inni, że jasną brunetką.:P W słońcu maja rudawe przebłyski.
6.Usta koralowe.
7. Bardzo dobrze czuję się w czerwieni i czerni, także we fioletach, szarościach i brązach. Wydaje mi się, że przy mojej bladości wyglądam niekorzystnie w niebieskim(jednak odrobina granatowego cienia na oczach fajnie kontrastuje z tęczówkami), żółtym, pomarańczowym, białym.

Z góry dziękuje za pomoc!!
Kati9393 jest offline Zgłoś do moderatora