Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawdopodobnie ostatni...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-20, 09:09   #17
samanita
Przyczajenie
 
Avatar samanita
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: tychy
Wiadomości: 16
Dot.: Prawdopodobnie ostatni...

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Mam limit neta, wiec staram sie nie wchodzic na YT
Ogladam inne makijaze i czytam, ale nie mam za duzo czasu, jednak malusie dziecko nie pozwala na ciagle robienie makijazy
Musze zajrzec do jakis blogow itp.
Z drugiej strony jedna osoba pisze, ze za wysoko, a pozniej kolejna ze za nisko(cienie). Kazdy lubi cos innego. Zgadzam sie co do starannosci, przeswitow, cieniowania itp, ale jedni beda uwazali, ze makijaz lepiej wyglada z kreska a inni, ze bez ja kresek nie lubie, ale tutaj zrobilam(chyba pierwsza kreska w moim zyciu), bo wczesniej pisaly dziewczyny, ze z kreska lepiej
Jak zrobie cos fajnego na oczach... wedlug mnie ... to wstawie
Duzo makijazy jest obrobionych w fotoshopie ja nie mam tego programu wiec nie obrobie hehe
Zdjecia strasznie przeklamuja kolory itp. moze zaczne zykac starszym aparatem, bo tam lepsze makro mam.
Musze pocwiczyc, zeby wszystko czysciej wygladalo
Ja tez mam male dziecko wiec wiem o czym mowisz,
jak juz sama napisalas kazdemu nie bedzie pasowalo cos innego, tu za wysoko tu za nisko, ale liczy sie twoja wizja, wydaje mi sie, ze makijaz oka wykonalas starannie i ja sie do niczego nie przyczepie. Jednak co do reszty to modelowalas twarz? czy obylo sie bez pudru fluidu itp? Usta przd nalozeniem szminki/ blyszczyka jezeli sa za suche to ja nakladam odrobine wazeli wtedy lepiej sie rozprowadza i usta nie sprawiaja wrazenia spierzchnietych. Nie uciekaj z tad, zagladaj dodawaj makijaze i zbieraj cenne rady tka najlepiej sie nauczysz
samanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując