Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 12:11   #3384
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

O olejku herbacianym Dziewczyny, ja mam taki nierozcieńczony olejek 100% herbaciany. Na początku używałam go tylko punktowo, ale zauważyłam że nie złuszcza tak skóry jak inne punktowe rzeczy na syfki. Potem wyczytałam gdzieś o nim wiele dobrego, że pomimo, że tak mocno pachnie to jest jeden z delikatniejszych olejków i raz na jakiś czas można się nim posmarować. Nic nie wyżera, przynajmniej nie po 1 użyciu Na twarz całą chyba trochę nie za bardzo, bo ten zapach miętowo-eteryczny wydusza aż łzy, ale stosowałam go bez rozcieńczenia na dziąsło, na krostki, oraz na okolice intymne w proporcji 1:1 z wodą lub maścią Clotrimazol, kiedy miałam taką infekcję Candida. Odważyłam się nawet mieszanką z wodą nasączyć tampon i polecam, wyleczyłam się w 3 dni, ulga była natychmiastowa, nic mnie nie wyżarło, a wiele razy się leczyłam różnymi flukonazolami doustnymi, Pimafucinami itp i wcale tak szybko to nie szło. Poza tym rozcieńczonego używam go do płukania gardła, inhalacji i mycia zębów wraz z pastą Uwielbiam ten olejek, to moja pierwsza buteleczka i już mi się kończy, ale nie wyobrażam sobie życia bez niego Nie wiem czy dostanę w Polsce tak samo dobry, bo tamten kupiłam w Szkocji. Polecam też olejek goździkowy, o wiele mocniejszy, ale też ma fajne zastosowania
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora