Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Alterra
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 22:49   #684
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
hehe konkurencja na włosy u partnerów Długie włosy naturalny blond zawsze robią wrażenie.
Mówiłam,że ta z granatem jest lepsza. Odżywia. Ja jej raczej już nie zamienię na inne, chyba, że nie wiem co wejdzie. Ja swojego też przekonałam do odżywki- też ma z granatem Słucha się w kwestii pielęgnacji...i nie tylko
Masz rację, co do avatara- niby jest wszystko, ale nic nie widać. Potwierdzam- jesteście dobrze zakamuflowani
A mówiłaś. I miałaś rację Ja używam kilku odżywek, ale ta razem z Garnierem z awokado i masłem karite są idealne jako lekkie, szybkie odżywki


Cytat:
Napisane przez Literka M Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, ja to nawet się tu ukrywam pod innym nickiem niż w reszcie internetu Mam zbyt wścibskie koleżanki

Jeśli to może być sposób by TŻ zachęcił się do używania odżywek to muszę go wypróbować Mój musi używać szamponów i innych specyfików przeciwłupieżowych, więc ciągle go ganiam żeby robił maski i stosował odżywki, to co dobre na skórę głowy niekoniecznie musi być ok dla włosów, niestety...
A jakiej długości ma włosy Twój TŻ? Bo jeśli krótkie, to nie ma co chyba odżywek używać, lepiej maski. Odżywką według mnie nic się nie zdziała prócz wygładzenia i ułatwienia rozczesania, za mało ma czasu na łepetynie.
Mój TŻ tylko odżywki używa (myje Babydream'em), bo ma ładne włosy, nie rozdwajają mu się - choć są za łopatki, nie są suche (a przetłuszczające się), są gładkie, błyszczące i miękkie. Faceci to mają fajnie...za fajnie
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-02-06 o 22:51
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując