Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-07, 14:46   #757
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no ja lole tez traktuje jak czlonka rodziny jak cos pomiedzy corka, siostra a przyjaciolka na pewno nie jak zwierze- ze jest w czyms gorsza ode mnie czy tz i dobrze nam z tym wszystkim lolce chyba zwlaszcza
zawsze mozesz zadzwonic do tej kliniki albo przejsc sie i pogadac na zywo- czy bylaby mozliwosc rezerwacji terminu na kwiecien po cenie marcowej- wiesz powiesz ze to piesek z adopcji itp. weci czesto sa kochajacymi zwierzaki i ida na reke jak slysza ze znajda/adoptowany i w ogole a jakby cos sie nie powiodlo, to zadzwonisz i odwolasz


jakby ci ta alfa zzolkla, to trzeba bedzie zebys zmienila odcien


pasmami 10tka, tak to 9tka.
sierpien


ja akurat na wlosy duzo nie wydaje za to na buciki, dodatki, bizuterie no mam z tym problem i juz
chociaz teraz i tak lepiej niz kilka lat temu- po prostu ide na zakupy z wyliczona kasa bo tak kusi ze nie dam rady nic sobie nie kupic jako wynagrodzenia za: zly dzien, ze poklocilam sie z..., ze jestem zła itp itp.
A na jaki kolor bym miała zmienić?
Od zawsze moje włosy żółkły z czasem - już taka ich uroda chyba

Ja już przestałam się wynagradzać takimi zakupami- zaczęłam inwestować w siebie Składam właśnie na nowe studia. Taka sytuacja na rynku, że trzeba mieć "coś" w zapasie. Mam już prawie całą sumę na I rok

Wstawiam fotkę koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie.jpg (50,5 KB, 19 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora