Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 21:45   #3108
shinaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
ja się właśnie czaiłam na ciemny brąz ale w końcu zakupiłam orzechowy (następny pewnie będzie ciemny),
dzisiaj pocztowy przyniósł i czaję się na tą hennę i czaję ale właśnie poczytałam, że lepiej odstawić na noc do utlenienia, żeby lepiej pokrył siwki i dłużej się trzymał, a Ty może utleniałaś swój brąz?
Tak utleniałam odstawiłam go na 24 h.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

[/COLOR]

Nikt nigdy nie pisał że trzeba przed położeniem henny nie używać produktów z silikonami tylko przed nałożeniem henny dobrze włosy oczyścić. To że ci się nie przesuszyły zawdzięczasz właśnie dodaniu odżywki do henny. Henna nie ma ci zaschnąć na głowie - ma być taka glutowata- dlatego nakładamy czepek na głowę i ręcznik żeby właśnie nie dopuścić do wyschnięcia. Fajnie że ci służy. Pochwal się włoskami i wrzuć zdjęcia [/QUOTE]


Na ulotce od producenta jest napisan ze zaleca sie przez kilka tyg nie stosowanie szamponów i odżywek z silikonem

Jeśli chodzi o przesuszenie to ludzie rożnie piszą. czytałam wpis gdzie dziewczyna dołożyła odzywkę do papki i później nie mogła sobie z nimi poradzić.

Więc po tym wszystkim czego się naczytałam była bardzo zadowolona ze wszystko poszło dobrze
shinaya jest offline Zgłoś do moderatora