Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-07, 09:16   #831
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja tez szukam i szukam. Testuje przeróżne podkłady od dwóch tygodni i nie moge sie zdecydować

Teraz jestem w trakcie testów Chanel Lumiere Mat numer 20 - to śliczny jasny, rozświetlony beż i Diorskin Forever (najjaśniejszy 010 mam wrażenie, że wpada w róz, taki porcelanowy).
Przychylam się do Chanel bo kolor ma idealny ale cena zwala mnie z nóg, nie wiem czy jest tak swietny aby zapłacic za niego prawie 180zł
Po tym poście zamówiłam na Allegro próbki podkładu Mat Lumiere Chanel, w najbliższych dniach powinny dojść, mam nadzieję że będzie wystarczająco jasny.
Marzy mi się znaleść ładny jasny, porcelanowy podkład, nie nadający cerze zmęczonego szarego kolorytu. Z minimalną co najwyżej odrobiną różowego odcienia.
Teraz przy najbliższej okazji zobaczę w Douglass Diorskin.

Zawiedziona jestem podkładem Shiseido Fluid Foundation, mam najjaśniejszy odcień I00 very light ivory, ale sam podkład nie dość że sprawia wrażenie tłustego, oleistego transparentnego żelu, to jeszcze nie nacieszę się żadnym jasnym kolorem po nałożeniu bo podkładu nie widać, nie wyrównuje kolorytu, nie kryje, to jeszcze w ekspresowym tempie ciemnieje.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora