Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-21, 22:56   #1467
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
dziewczyny - ratunku! - mam problem z kolorem 032 biscuit a konkretnie po nałożeniu i utwardzeniu wszystko jest pięknie ale kilka dni później on się tak jakby "brudzi" (taki efekt jakby np. ręką podciągać mocno farbujace nowe ciemne jeansy) i wygląda okropnie
używam mostka LED, za każdym razem ta sama baza i ten sam top (wszystko Semilac) i z żadnym innym kolorem nie mam takiego problemu z samą trwałością też nie ma problemu, nic nie odchodzi tylko no i tak muszę go ściągać bo wizualnie wygląda okropnie - jak tak się temu przyglądałam to miałam wrażenie jakby różowy pigment w nim wędrował i skupiał się przy brzegu paznokcia i wychodziło takie jakby zabrudzone ombre
nie wiem czy ten mój egemplarz jest jakiś wybrakowany czy może ktoś już się spotkał z takim kłopotem? może jakiś inny top?

powiem Ci tak, rok temu miałam ten problem przy jasnych lakierach Indigo, wkurzyło mnie to,bo kosmetyczka nie wiedziała niby co to jest i przezuciłam się na semilaca. Zaczełam sobie sama robic hybrydy od września. I miesiąc temu wyszło mi zabrudzenie na 130 i 034 i 129 byłam zszokowana. Jakby brud wszedł pod top. I tez wyczytałam, żeby się poratować topem z blokerem UV i ze polecają top no wipe. Ale dziwi mnie to,ze te kolory mam pół roku używałam je już kilka razy i nigdy nic nie wyszło. Teraz to jedyne co to mam końcowke, reszte topu. Może to jest przyczyna, że top już jest stary - tzn odo twarcia ma 7miesiecy. no nie wiem. Zrobilam teraz jasne pazurku 033,131,040 i będę obserwować

Ale koleżanka tez zauważyła, że brudzi jej się BISCUIT a używa go często i nie robiło jej się to wcześniej. mega dziwne !
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując