Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 13:42   #825
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no przesadzili... ale pewnie Ci go wzieli na przetrzymanie, bo uznali, ze taki z 2005 roku, to zbyt swiezy jak dla rasowej koneserki tru i musi jescze troche polezakowac
Probuję to sobie tak tłumaczyć To miło z ich strony

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny pochwalę się swoim dxisiejszym zakupem, z okazji brzydkiej pogody...hihihiih Kupiłam rozświetlający długotrwaly precyzyjny eyeliner w pędzelku firmy lancome. próbowałam zrobić zdjecie na ręku i oku i niestety nie wyszło. kolor taki metaliczny wpadający raz w nibieski , raz w fiolet - dla mnie śliczny. Ale ma jedne minus, bardzo źle mi się nim maluje, może poćwicze to lepiej mi będzie szło. Kupiłam tez piankę oczyszczającą z Lancoma. jak wypróbuje to wam powiem jaka jest. dostałam kupe próbek, znaczy jak na w miarę skromne zakupy całkiem mnie usatysfakcjonowali. po trzy pobki perfum plus dwa trzy kremy w douglasie, a w sephorze, 3 razy perfumy plus dwa kremy, plus podkład rozjśniający , no i ten idealist o ktorym pisalyście. I pzresympatyczny personel, musze przyznać.
Basiu, zdradziłaś Tru??
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora