Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-23, 11:32   #3104
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
hehehe no tak, znam te nasze babskie slabosci Ja ciagle przegladam strony z butami, torebkami, bizuteria.... ale ze nie ma probek to nie kupuje hehe choc zdarzylo mi sie kupic a potem wystawiac na allegro... finasowo to kiepsko na tym wychodze.

Oj tak placi sie za milosc, placi... zatem musze pojsc twoja droga i zaczac szukac probek kosmetykow... taniej bedzie Nawet ie wiedzialam ze sklepy prowadza taka sprzedaz.... ale faktem jest ze raczkuje w zakresie eko kosmetykow. Najczesciej dostaje sie probki przy zakupie pelnowartosciowych produktow.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



A mozesz podac link do tej strony? bo ja jakos nie umiem znalezc :-(
Zle mnie zrozumiałaś albo ja kijowo wytłumaczyłamJa kupiłam tylko próbki JMO(bo tylko te można kupić) i pózniej to co mi się spodobało kupiłam pełnowymiarowe.

A próbek jako takich nie kupuje nigdzie.
Jak robię zakupy to do nich dostaję masę próbek innych kosmetyków i czasami po ich wypróbowaniu kupuje pełnowymiarowy kosmetyk

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Kretka coś zamówiłaś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując