Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak napisać skargę na sąsiada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-23, 15:44   #25
Namarin
Przyczajenie
 
Avatar Namarin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak napisać skargę na sąsiada?

Ja natomiast nadal chciałbym się dowiedzieć jak taką skargę napisać. Sąsiedzi niepokoją mnie już od ponad dwóch lat. Liczne prośby przyniosły efekt wręcz odwrotny. Rodzina mieszkająca nade mną ma trójkę małych dzieci i niestety wychowuję je bezstresowo (czytaj dzieci robią co im się żywnie podoba i wchodzą rodzicom na głowę) Codziennie bieganie, trzaskanie drzwiami, krzyki. Spółdzielnia mieszkaniowa ma daleko w poważaniu, Policja nic nie chce zrobić (raz już umorzono moją skargę z powodu braku znamion wykroczenia bo policja jak podjeżdża pod blok to sąsiad z góry widzi i automatycznie się uspokaja) Na domiar tego w odwecie złożono skargę na mnie za rzekome zakłócanie ciszy nocnej i otrzymałem wyrok sądowy (orzeczenie o winie) wydane przez sąd na podstawie zeznań sąsiada obok tej która mi hałasuje (piętro wyżej i po skosie ode mnie) gdyż są to bardzo dobrzy znajomi. Oczywiście się odwołałem i teraz się procesuje. Niestety hałasy nadal są i z okresem zbliżania się zimy jest coraz gorzej ponieważ dzieci nie są wypuszczane na zewnątrz tylko wychowują się w domu) Co mogę w tej sytuacji zrobić? Sąsiad nie zakłóca ciszy nocnej ale od samego rana do godzin późnowieczornych nie mogę wytrzymać we własnym mieszkaniu. Złośliwe puszczanie muzyki nie wchodzi w grę ponieważ nie chcę się zniżać do poziomu sąsiada z góry i przy okazji przeszkadzać innym Bogu ducha winnym sąsiadom z boku. Sąsiad nad emną nie jest właścicielem mieszkania, wynajmuje je po znajomości u właściciela którego nie ma w kraju, nie ma z właścicielem kontaktu. Proszę o poradę jak sobie z tym poradzić.
Namarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując