Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-25, 16:47   #1439
magdusia632
Przyczajenie
 
Avatar magdusia632
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam póki co śledziłam wizażowe wątki w przyczajeniu, do momentu odnalezienia właśnie tego
Bardzo proszę o analizę mojego typu urody, bo sama nie potrafię obiektywnie go ocenić

A więc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- Opalam się szybko, na ciemny kolor, wyglądający jak brudna skóra wpadający w kartoflaną szarość.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- Moje oczy są tak naprawdę szarobure - szaro-zielone ze złotymi plamkami przy źrenicy i intensywnie szarą obwódką tęczówki. Mam czarne, gęste i mocne brwi oraz rzęsy.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


- Nie posiadam piegów wcale, za to sporo pieprzyków ciemnobrązowej barwy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

- Moja cera jest szaro - oliwkowa - ja to nazywam odcieniem kartoflanym jeśli rumienię się to na intensywny różowy kolor (wyłącznie zimą)


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

- W dzieciństwie miałam czarne włosy, które stopniowo jaśniały do koloru kasztanowego, jednak bez złotych refleksów, raczej wpadające w chłodny odcień.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

- Mam ciemne usta, wpadające w chłodną, zgaszoną rubinową czerwień.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

- Dobrze czuję się w bystrych barwach - bieli, czerni, czerwieni, fiolecie, ale też pudrowym chłodnym różu. Źle wyglądam w pomarańczu i kolorach ziemi - zlewam się w khaki, beżach, jałowych brązach.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

- Czerń i biel mi odpowiadają. Wyraźniej się w nich czuję niż w np. kremach Jeśli ciemny szary to wpadający w srebro; jeśli ciemny brąz to raczej chłodny odcień.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

- Nie bardzo jaskrawe. Czasem wyglądam w takich odcieniach jakbym była chora latem - przy opalonej skórze jeszcze ujdzie, ale zimą do kartofla - no way!!


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

- Dobrze wyglądam w pudrowym "szaroróżu", reszta - nie bardzo.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
^Uwaga do tego pytania - proszę upewnijcie się jakie kolory są ciepłe a jakie chłodne, bo nie każdy potrafi to na początku rozróżnić, wymaga to pewnej wprawy.


- Wolę siebie w zimnych barwach. Srebro bardziej niż złoto, choć dobrze też mi w różowym złocie


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

- Z uwagi na moją figurę - typową klepsydrę unikam wzorów. Wyglądam w nich za potężnie. Wolę zestawienia kolorów na bazie czerni plus co tam mi się uwidzi. Kontrasty bardzo lubię ale w granicach dobrego smaku.

Umieszczam w załącznikch zdjęcia obrazujące moje brzydalstwo na różnych etapach wiekowych
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1919.jpg (38,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P250710_18.27.jpg (227,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4510b243a.jpg (51,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0659.jpg (34,8 KB, 6 załadowań)
magdusia632 jest offline Zgłoś do moderatora