Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-24, 18:26   #2320
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wróciłam, bo dalej mam misz masz, a nieco poobserwowałam kolory :p

1. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Koszmarnie wyglądam w kolorach ciepłych typu pomarańcz, żółty, czerwień też nie jest najlepsza.
Dobrze mi w ciemnym niebieskim, fuksja, chłodny intensywny róż, fiolety, granat.

2. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?

Biel przełamana czernią pasuje (biały sweter w czarne wzorki), czysta biel i czerń pogłębiają wrażenie zmęczenia (podkrążone oczy etc.)

3. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?

Tak, jeśli są zimne.
4. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?

Wyglądam w nich mdło, nieco znikam. Np. pastele ani nie wyglądają źle ani dobrze, jestem w nich niewidoczna po prostu.

5. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne?

Zdecydowanie zimne.6. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo?

Jeśli kontrasty to tylko na dole, wzory na bluzkach/górze mnie przytłaczają.

Dodatkowe:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Jako dziecko szybko łapało mnie na czerwień, obecnie od razu na ciemny brąz przykurzony. Łatwo się opalam.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy) - jasna czy raczej zdecydowana?


Niebieski z ciemną obwódką. Ciemne brwi i rzęsy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe, ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Szaro-brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? To jest pytanie bardzo ważne, bo pasujące kolory dobieramy do odcienia skóry.

Jasny, chłodny, ze skłonnością do różowych policzków, momentami wygląda jak podbity nieco niebieskim.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny? Jaki mają odcień? Czy kolor ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Mysi popiel, latem rozjaśnia się do blondu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny róż.

Dorzucam zdjęcie naturalnego koloru w postaci odrostu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1424448886
I zdjęcie w świetle naturalnym, bez makijażu, włosy farbowane: http://www.imagebam.com/image/6fba84392768767
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora