Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 10:30   #2472
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
xyolax Piękne włosy wogole nie widać różnicy pomiędzy farbowanymi a naturalkami.
Ja jak już bede miala takie odrosty jak Ty to włoski zetne, żeby zostaly już tylko naturalne

Witamy dziewczyny i wstawiajcie fotki odrostów
Dziękuję

Jak dla mnie to odrost mam jeszcze za krótki, żeby ciachnąć same farbowańce No i na zdjęciu może ciężko dopatrzeć się miejsca gdzie kończą się naturalki a zaczynają farbowańce, ale na żywo bez problemu można to zauważyć choćby po stanie włosów
Ale powiem Wam, że jak mam podobny kolor włosów na całej głowie to mi tak dziwnie jak nie widzę drastycznej różnicy


I w ogóle tak mnie koleżanka przedwczoraj zmotywowała... Wypaliła do mnie z tekstem ' ale Ty masz ładne włoooosy ' Mimo, że nie były wtedy w najlepszym stanie Więc teraz mam jeszcze większą motywację, żeby o nie dbać i zapuszczać naturalki
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ale mam okropny dzień dzisiaj...
jutro mam urodziny i zaprosiłam 4 osoby na dzisiaj, bo dzień wolny, które z chęcią powiedziały, że przyjdą, a ja ponakupowałam różnych rzeczy, wysprzątałam wszystko i przygotowałam, zamówiłam tort a dzisiaj się okazało, że jednak "nie mają czasu" jakby to nie szło wcześniej powiedzieć.. ehh... siedze i płacze od rana
Meadow, Słońce! Nie martw się, my tu z Tobą pobalujemy

100 lat dla Meadow !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora