Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regeneracja paznokci po hybrydzie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-25, 22:04   #25
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Regeneracja paznokci po hybrydzie

Cytat:
Napisane przez monika9265 Pokaż wiadomość
Hej hej! Na szczęście paznokietki już odrosły! Uff... wcierałam sobie wit. a+e plus do tego cynk i łykam silice, ale to bardziej na włosy. Wstrzymuje się jak moge żeby nie robić narazie hybrydy tak dla dobra płytki paznokcia żeby jeszcze bardziej mogła się odbudować.
hej! u mnie też już ok muszę się Wam przyznać (bez bicia) że ta odżywka Eveline 8w1 nic znacząco nie poprawiła mi paznokci
Za to za Waszymi radami raz w tygodniu, regularnie wcieram olejek rycynowy+arganowy+wit A+E i jest znacząca różnica w ich stanie

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xxgabrysia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj ściągnęłam hybrydę- nie sama, koleżanka mamy i zarazem nasza sąsiadka zrobiła kurs i niby się zna na tym wszystkim. Problem w tym że jeden paznokieć jest trochę pocharatany i ma delikatne wgłębienie, chyba dorośnie, co? Poza tym skróciła mi paznokcie bo sama tak chciałam ale teraz bolą mnie trochę przy mocnym naciśnięciu.. nie jest to jakiś straszny ból ale jednak.. Znacie jakieś fajne odżywki (?) takie naturalne, kiedyś u koleżanki widziałam z takimi kwiatkami w środku.. nie wiem jak to się nazywa i gdzie można kupić.. pomożecie?
hej! popatrz sobie kilka postów wyżej dziewczyny polecają bardzo skuteczne naturalne metody, które i mi pomogły przy zniszczonych hybrydami paznokciach a oliwka jest raczej do pielęgnacji skórek
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując