Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytanie o zmiany zwyrodnieniowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-20, 15:25   #105
piotras1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o zmiany zwyrodnieniowe

witam
Mam pytanie czy z zwyrodnieniem kregosłupa szyjnego moge chodzić na siłownie...?? mam 18 lat i stwierdzono u mnie poważne zwyrodnienie kregosłupa szyjnego... miałem mrowienia w lewej rece i dretwienie... byłem u neurologa i powiedził ze najprawdopodobniej jakiś nerw mi tam uciska...wysłał mnie na rezonans... 19 maja dopiero bede miał go robiony...nie wiem z czego to moge mieć w tak młodym wieku... myśle ze z tego ze w wieku 12 lat zaczełem chodzić na silownie... trenowałem tez football amerykański... być moze to z tego?? lekarz mi oczywiście zabronił trenować football... ale nic mi nie powiedział jak to leczyć jak sie go zapytałem to mi powiedział ze nic mi juz nie pomoze i powinienem to wcześniej zacząć leczyć... hmmm moze powinienem iść do innego neurologa...??? na tą siłownie pozwolił mi chodzić tylko powiedział ze ćwiczyć tylko na leżąco... a jak ćwicze na leżąco na ławczce to mnie głowa niekiedy boli...jak to leczyć...??? i czy wogule powinienem ćwiczyć na siłowni...?? nie orientuje sie nic o tej chorobie...
piotras1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując