Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-20, 08:07   #781
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

he, napisałam wczoraj mail do Anne by pomogła mi dobrać odcień. W mailu zawarłam zdjęcia ( w tym te porównujące EDM i Lucy) i Anne napisała że Bisque jest znakomity dla mnie i teraz nie wiem co ja mam brać Bisque ma za dużo czerwonych tonów w sobie, owszem ślicznie się wtapia ale na początku robi mi plamy (zaraz po aplikacji) i muszę go porządnie rozetrzeć.

To mail od Anne
Cytat:
Hi Agnieszka!

You are just adorable! I love your pictures and how you did the comparisons. Your big blue eyes are so pretty! In the photos you can even see the little flecks of green in your eyes.

I think the Bisque looks great. It matches your neck and I don't see it. It just looks like you have great skin.

Do you think that you need to try more shades? In the photos it looks really nice.

Thanks for sending me your pictures and for your kind words. Your English is excellent. I don't even know one word of Polish, and it amazes me how many people around the world have studied English. I took German in high school, but I only remember a few words.


Sincerely,

Annie

www.lucyminerals.com

oczywiście na koniec mojej skleconej po ang epopei dodałam że przepraszam że mój angielski jest średni
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując