Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 23:11   #1381
Zuzia G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Mam olejek kokosowy Vatika - ale niestety bardzo męczy mnie ten zapach, mojego TŻ również i choćbym chciała w nim spać to nie ma takiej opcji.
Czy inne olejki z innych firm są równie tak intensywne? Macie może doświadczenie z Vatiką i z innymi ? Bo jeśli są jakieś mniej intensywne w zapachu to bardzo chętnie kupię bo efekt jaki miałam na głowie był wspaniały
oleje rafinowane nie śmierdzą, tzn w ogóle nie mają zapachu (ale też ich działanie jest trochę mniej intensywne). jeśli chcesz nieśmierdzący kokos, to rafinowany kokosowy też znajdziesz.

inna sprawa - nigdy nie używałam vatiki, większość olejów kupuję w ZSK, więc może nie powinnam się wypowiadać. ale... nie mogę zrozumieć problemu z zapachem olejów. dla mnie zapach jest jednym z głównych czynników, przez które pokochałam oleje. dlatego czasem podgrzewam nawet te, których nie trzeba podgrzewać - żeby zapach był silniejszy to zazwyczaj albo kokos, albo orzechy, albo migdały... przecież to piękne zapachy! i potem na ciepło delikatny masaż głowy. czysta przyjemność
Zuzia G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując