Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 19:12   #2686
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Olenka zmierz się baardzo ciasno pod biustem, tak, żeby miarka trzeszczała (i jak sama się mierzysz/ jesteś ciut okrąglejsza w okolicy pleców, to odejmij jeszcze od tego ze 2-3 cm). Staniki się rozciągają Zmierz się luźno w biuście w pozycji wyprostowanej i pochylonej (jeśli nie ma dużej różnicy, weź pierwszy wynik, jeśli różnica wynosi >3,5 cm weź uśredniony) i wrzuć w kalkulator Mariski. To tak bardzo ogólnie Mamy tu też wątek stanikowy (wystarczy pierwszy post), a w wolnej chwili możesz poczytać Balkonetkę, Stanikomanię, tudzież lobby biuściastych na gazecie (jak Ci starczy cierpliwości) I już teraz Ci mówię, że nie masz tych 80cm pod biustem

Aha, jeszcze nieskromnie, w podpisie mam effuniaki Jakby coś pisz tutaj, albo na PW, chętnie pomożemy

Hexx piękne zbiory

Ja na szczęście nigdy nie będę miała więcej niż kilka flaszek, bo zwyczajnie rzadko co mi się podoba, wybredna jestem strasznie Za to duże pojemności, bo wierna

Win hmmm, po kolei- byłam zaganiana, byłam chora, byłam w "domu", jestem chora Ale powoli znów się wkręcam, ne ne Dobrze być znów z Wami

Powiedzcie mi, 22.10 Ms Cuppy Cakes wysłało mi przesyłkę i nadal jej nie ma mam się zacząć martwić? Nie była duża, pod vat się nie kwalifikowała. Do tej pory wszystko do mnie dochodziło
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora