Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 20:40   #2698
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jestem zdecydowana juz na nastepne zakupy z Lure Beauty niebawem, bo jestem ich produktami ZACHWYCONA! naprawde sa swietne, potwierdzam wszystkie pozytywne opinie

zamowilam tez to kwadratowe pudelko na proszki, z lusterkiem. wsypalam tam podklad i wzielam do pracy, ale troche skucha - jestem przyzwyczajona nakladac proszek, wysypujac troche na wieczko i merdajac pedzelkiem, a tutaj nie ma jak nabrac proch na pedzelek poza tym nie wiem po co tam lusterko, skoro jest cale zasypane proszkiem

wycielam kawalek chusteczki i nakladam na sitko, zeby nie sypal sie proszek na lusterko. ale i tak potrzebuje czegos, zeby wysypac proszek jakos malo to praktyczne. chyba jednak skusze sie na JarBuki z MAD. mysle ze bedzie praktyczniejszy na wynos
LB mówisz, no tam mnie jeszcze nie było. A ten Jar Buki z MAD, no sama nad nim myśłę i myślę i myśle, on jest po 15$ no nie, myśle i myśle (ale to dobry objaw..że myślę, tak fogle)

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Który masz na myśli, ten? Bo ja właśnie też potrzebuję czegoś "na wynos".
ne z MAD jest ten
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora