Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 20:29   #2717
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Mini, te wyglądają naturalnie, fakt nie patrzę oczywiście na kolor ale wizualnie włosy sa fajne decydujesz się na nie?

Co do koloru, nie wiem co robić. Ostatnie farbowania to tak jak Madzia sugerowała tylko odrosty i pod koniec na resztę włosów. Niestety przy skórze głowy włosy są jaśniejsze a reszta ciemna dlatego nie wiem czy kupować poziom 5 i 6, boję się że te ciemne na długości będą dalej takie ciemne.
Aga, włosy już farbowane nie rozjaśnią się od farby. Dlatego, jeśli wybierasz wyższy poziom, to odrost zawsze będzie jaśniejszy niż długość. Jeżeli jednak chcesz kolor trochę jaśniejszy, to nie możesz nakładać od razu na długość, żeby nie dokładać barwnika. Jeżeli nie jest to jakaś kolosalna różnica, to może kąpiel rozjaśniająca dałaby radę ją zniwelować ?

Donoszę, że po pierwszym myciu, moje rozjaśniane włosy ładnie trzymają mieszankę ale, ponieważ robiłam na 6% wodzie, widzę teraz, że odrościk ma taki "ładny" rudawy kolor. Dobrze, że miałam minimalny odrost :/
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-11-08 o 20:33
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora