Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 17:19   #401
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A może po prostu był z moim i sexi na imprezie. Mój tez wrócił taki lekko przetyrany
Wiesz, te zdjęcia czerwonego po prostu urzekają.


Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest jakaś masakra. W takim tempie limitki się skończą i będą dawać super, super zaległe
Mój portfel znowu się załamał i uciekł, a już powrócił. Sexi, sprawdź czy twój tez nie poleciał. Skubane imprezują częściej niz ja
Mój wczoraj wrócił w normie, ale za to wzięłam do dzisiaj na zakupy (podstawowe - jedzenie, pasta do zębów i kremy do rąk) i tak go wytyrałam, że leży teraz bez sił w torebce. Na pewno w najbliższym czasie nigdzie nie poleci a już na pewno nie na imprezę

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czyli nie tylko ja tak mam? Bogu dzięki - ja mam czasem koszmary że się obudze pewnego ranka a jakiegoś kosmetyku już nie bedzie albo się skończy(najczęściej takie koszmary mam z tuszem :P). Chore - przez to czesto kupuje po 2 rzeczy z kosmetyków które lubie... dla zdrowia - żeby spać spokojnie. (na zdrowiu nie można oszczędzać!) :P
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Matko, myślałam że tylko ja tak mam. Niektórych rzeczy w ogóle szkoda mi używać bo tak je lubię, albo jak odkryję jakieś cudo nagle boję się że je wycofają czy coś ... kit z tym że za 2 tygodnie znajde coś lepszego
Dziewczyny - nawet nie wiecie jak dobrze to czytać! Ja mam dokładnie tak samo. Miałam już koszmary z rozświetlaczem Moonlight w roli głównej ale teraz mam już zapas do końca życia więc jest OK - chociaż ostatnio mało go używam. Po obejrzeniu tego filmiku:
http://www.youtube.com/user/panacea8.../8/vX6weuhCuKw
przerzuciłam się na pasiak CaC (mam chrapkę na MAC Mineralize ale niestety mnie nie stać więc działam tym co mam). Na dodatek mam 3 tusze do rzęs (2 w użytku i 1 w zapasie) w razie jakby się któryś nie daj Boże nagle skończył Nie chcę już nawet napominać o zapasach pielęgnacyjnych bo z tego co mam mogłabym założyć drogerię[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KASIA/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/KASIA/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-6.png[/IMG]
Jakby cywilizacja nagle upadła i byłabym uwięziona w domu to dzięki moim zapasom mogłabym doczekać momentu w którym cywilizacja odrodziłaby się do stanu obecnego

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
i tak nie jesteś w moim Essencowym 'okręgu'

To całe szczęście,że wróciły Mój raz już z imprezy nie wrócił. Został uprowadzony

A Humpty Dumpty mnie specjalnie nie kusi....ze względu na nazwę [Humpty to jajo, które się sturlało z murku]

No trochę nie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora